Přisazené LED svítidlo RENY

Kód: 10749
Neohodnoceno
Značka: Palnas
4 588 Kč
Skladem u dodavatele

Přisazené svítidlo RENY 61000749_WR LED 40W, 2700-6500K, 3400lm, bílá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní LED svítidlo RENY nabízí kvalitní osvětlení, efektní rozptyl světla a příjemný moderní design.

Obvodový kovový plášť je v bílém nástřiku, světlo prosvítá skrze plastový kryt.
Ovládání světla přes aplikaci TUYA (bezplatně z Google Play a App Store):
- HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ: díky kompatibilitě se zařízeními jako Google Home, Amazon Alexa nebo Samsung SmartThings stačí zadat slovní příkaz a svítidlo reaguje.
- NASTAVITELNÉ BARVY I TEPLOTA SVĚTLA: Tuya nabízí 16 milionů barev pro tvorbu živých a skutečných světelných efektů. Podle vašich aktuálních potřeb můžete volit teplotu světla v rozsahu 2700–6500 K.
- PŘEPÍNÁNÍ SCÉNÁŘŮ: Existuje několik přednastavených scénářů inteligentního osvětlení a jedním klepnutím můžete změnit požadované okolní osvětlení.
- RELAXACE S HUDBOU: Můžete relaxovat nebo pobavit své hosty světelnou show synchronizací světel s vašimi oblíbenými melodiemi.
- REŽIM ODCHODU Z DOMOVA: Jedním klepnutím lze vytvořit scénář, kdy osvětlení vypadá, že jste doma, i když ve skutečnosti nejste, což pomáhá váš domov chránit před vloupáním.
- ÚPRAVA PODLE BIORYTMU: Teplota barev a jas se automaticky upravují v různých hodinách dne podle vašeho biologického rytmu.
- ÚPRAVA JASU, POMALÉ OSVĚTLENÍ A STMÍVÁNÍ: jas lze libovolně upravit podle různých scénářů. Můžete ho nastavit na ideální úroveň pro studium a práci, odpočinek a relaxaci.
- ČASOVAČE: Můžete nastavit časovač pro automatické zapnutí nebo vypnutí světla v přednastavený čas, případně odpočítávací časovač pro automatické zapnutí nebo vypnutí světla po zvoleném časovém intervalu.
- A MNOHO DALŠÍCH VYCHYTÁVEK Tuya se přes wifi spojí s telefonem. Po připojení svítidla k domácí wifi jej bude možno ovládat přes jakékoliv připojení k internetu. Třeba i přes mobilní data.

Doplňkové parametry

Kategorie: INTERIÉROVÁ SVÍTIDLA
Průměr: 50 cm
Výška: 10 cm
Barva: bílá
Materiál: plast/kov
Teplota chromatičnosti: 2700-6500 K
Barva světla: nastavitelná
Typ zdroje: LED
Světelný zdroj součástí balení: ano
Stupeň krytí: IP20
Stmívání: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: